W ostatnich dniach, czyli 7 marca o godzinie 20 odbył się wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym stało się nieprawdopodobnie głośno i dalej jest to jeden z podstawowych tematów pośród wszelkich tabloidów. Po wycofaniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do USA to był 1 połączony wywiad Harry'ego i Meghan. W trakcie telewizyjnej rozmowy z Oprah para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. W czasie rozmowy ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, na podstawie upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym starciu w królewskiej rodzinie są właściwie po stronie królowej Elżbiety II jak i reszty członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Mimo tego nie można zaprzeczyć, że poparcie jest bardzo odmienne, w zależności od . Tabloidy brytyjskie dostrzegają, że w przypadku gdy Harry i Meghan zechcieliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili ostatecznie swoją możliwość. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła także motyw samobójczych myśli Meghan oraz tego, iż książe nie wypatrzył wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam podkreślił.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, zajmujący się szukaniem informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili czwórkę profesjonalistów analizujących w mediach sprawy królewskiej rodziny na analizę wywiadu dwa dni przed emitowaniem. Eksperci, w tym dawny prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, omówili cały wywiad, sugerując przy tym Oprah subiektywizm natomiast Markle stosowanie bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym a także Meghan został zaprezentowany w wieczorem w TVN24. Co istotne, rozmowę tą podglądało średnio w przybliżeniu milion widzów. Stacja telewizyjna okazała się wtedy wiceliderem rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Równocześnie mówi się, jakoby wywiad ten potwierdził legendę dotyczącą Oprah Winfrey jako dziennikarki, która umie wyciągnąć z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Zważywszy na emocjonujące rewelacje książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Niewątpliwie należy przyznać, iż temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni z pewnością często analizowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz