Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, iż piłka nożna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sportowych dyscyplin na całym świecie. Prawie że co dzień przed odbiornikami zasiada mnóstwo sympatyków, którzy mają ochotę spoglądać na swoich faworytów na placu gry. Między innymi z tego powodu powstały różne rozgrywki, które gromadzą najlepsze drużyny z całej Europy. Na ten moment najciekawszymi zmaganiami jest Champions League. To właśnie w Champions League można zobaczyć najwybitniejsze drużyny europejskie zakończonego sezonu. Jest jednak również Europa League, gdzie toczą między sobą pojedynki nieco słabsze drużyny. To nie znaczy to jednak, iż Liga Europejska brakuje emocji. Rozgrywane w tej lidze starcia zazwyczaj są bardzo emocjonujące i dostajemy szansę by podziwiać ogromną ilość trafień. W dzisiejszym poście mamy zamiar się skupić na pojedynku [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z Milanem. To dwie ekipy, które w poprzednich latach świętowały sukcesy w Europie, ale teraz skupiają się nad przywróceniem swojej potęgi.

Zdaniem szerokiej grupy znawców jest to jedna z najbardziej intrygujących duetów 1/8 finału zmagań Ligi Europy. Jedynym minusem tego meczu jest to, iż kibice nie mają opcji obejrzeć go na żywo ze stadionu. Bardzo dobrze ten mecz rozpoczęli gracze gości. Manchester United dość kiepsko zaczął to spotkanie i drużyna Milanu miała ochotę prędko wykorzystać to. Milan w ciągu kwadransa trafił do siatki dwukrotnie. Te trafienia nie były jednak uznane. Dwa razy gole graczy AC Milan były anulowane przez sędziego tego meczu. Sympatycy przed ekranami odbiorników nie zobaczyli goli w pierwszej połowie. Sporo doznań było natomiast w drugiej połowie. Druga odsłona znacznie lepiej rozpoczęła się dla United z Manchesteru. Po raz kolejny swoją fantastyczną predyspozycję pokazał Fernandes. Idealnie dograł futbolówkę do Diallo, a Iworyjczyk bez problemu wstrzelił piłkę do siatki ekipy z Mediolanu. Wyglądało na to, iż Czerwone Diabły zatrzymają prowadzenie do końca meczu, lecz Milan dał radę doprowadzić do remisu w ostatnich minutach. Dla AC Milan trafienie upolował Simon Kjaer i mecz zakończył się remisowym wynikiem 1:1.