Najskuteczniejsi w Polsce!


Skoro tu jesteś, to znaczy, że szukasz kogoś, kto pomoże Ci trafić do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwań Google.


Nie mogłeś trafić lepiej! wypróbuj agencją SEO https://seomood.pl/


Należymy do pionierów pozycjonowania w kraju i Europie. Realizujemy zlecenia w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego. Jesteśmy firmą, która udowadnia, że pozycjonowanie stron internetowych jest usługą, którą da się zrealizować w taki sposób, aby efekty były naprawdę widoczne.


Wszyscy doskonale wiemy, że Google jest największą wyszukiwarką internetową na świecie. Sprawdzono, że tylko w ciągu jednego miesiąca posługuje się nią aż 20 dwadzieścia milionów internautów! Co więcej, obejmują oni 93 procent wszystkich ludzi korzystających z internetu. Robi wrażenie, prawda?


Jednocześnie na naszym krajowym rynku ich udziały w liczbie wyszukiwań wynoszą aż 97 procent. Nie ma się co łudzić - chcesz być widoczny w sieci? Musisz być w topach, a my jesteśmy tu po to, aby Ci to umożliwić.


Doświadczenie, profesjonalizm, najwyższa jakość usług


Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży SEO. Nad wieloma agencjami dominujemy właśnie dzięki doświadczeniu nabytemu w trakcie długich lat pracy.

Przeszło dziesięć lat pracy, obserwacji, zbierania doświadczeń i dążenia do profesjonalizmu.


W zakres naszych działań wchodzi pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram, tworzenie stron internetowych, marketing szeptany i kampanie Google AdWords.


Realizujemy każde zlecenie bez względu na poziom trudności. Wieloletnia obserwacja i analiza rynku internetowego w Polsce, Europie oraz na świecie, umożliwiła nam opracowanie skutecznych strategii robienia SEO.

Mamy zespół doświadczonych ekspertów w dziedzinach copywritingu, pozycjonowania, programowania oraz tworzenia stron www, obsługi social media i organizowania kampanii Google AdWords.

Poziom usług jaki reprezentuje nasza agencja, jest bezsprzecznie wysoki.


Reklamuj się się jak nigdy dotąd!


Chcesz reklamować się poprzez media społecznościowe?

Nasi eksperci się tym zajmą! Zajmą się każdym profilem, nawet ten najbardziej zaniedbany lub otworzą i poprowadzą dla Ciebie całkowicie nowy.


Zaufaj nam, doskonale wiemy, co robimy. W zależności od tego, w jakiej sytuacji znajduje się Twoja strona, stworzymy indywidualną strategię, dzięki której będziemy w stanie trafić do top10 wyszukiwarki Google.


Wygląda na to, że na stronie jest wirus, który uniemożliwia dalsze pozycjonowanie?

Zdejmujemy wirusy i naprawiamy nawet najbardziej skomplikowane błędy na witrynach. Strona Twojej firmy znowu może stać się wartościową i atrakcyjną wizytówką skutecznie przyciągającą klientów.


Agencja SEO Szczecin - Wypozycjonujemy Cię na najpotężniejszych!


Zajmujemy się w pozycjonowaniu lokalnym, ogólnopolskim jak i zagranicznym.

Klienci, z którymi obecnie współpracujemy to przedsiębiorstwa działające zarówno w Polsce, jak i na wielkich rynkach europejskich typu Wielka Brytania, Niemcy czy Włochy.


Bez względu na to, jaką prowadzisz działalność i na jakim rynku działasz, pozycjonowanie to najlepsze, na co możesz się zdecydować by odnieść sukces.

Nie ma co kryć - wyłącznie najwyższe pozycje pozwalają pozostać zauważonym przez klientów potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami.


I nie jest łatwo je osiągnąć - dlatego profesjonalna agencja to konieczność w skutecznej z tymi, którzy już są wysoko.


Top10 może stać się rzeczywistością dla Twojej witryny!


Po co zakładać firmową stronę, jeśli nie przynosi Ci ona żadnego zysku? To tylko strata pieniędzy i czasu.


Doskonale wiemy, iż wiele osób prowadzących firmy zrezygnowało z korzystania z usług pozycjonowania, ponieważ poprzednie firmy nie wywiązały się ze swojego zadania, a nawet pogorszyły obecny stan.

Jesteśmy świadomi jak to zniechęca i dlatego działamy w taki sposób, by usługi, jakie dla Ciebie świadczymy, charakteryzowały się najwyższą jakością oraz skutecznością.


Skontaktuj się z nami, mamy najatrakcyjniejszą ofertę w kraju! szczególnie w Szczecinie


Jeśli zadzwonisz i nakreślisz nam jak wygląda obecna sytuacja, będziemy mogli zrobić wycenę pozycjonowania, które wykonamy.


Na samym początku nawiązanej współpracy przeprowadzimy analizę dotychczasowych pozycji wraz z jej stanem.

Dzięki korzystaniu z zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają analizę witryn na wielu płaszczyznach, będziemy zdolni dojść do bardzo pomocnych wniosków, które pozwolą zoptymalizować i przygotować Twoją stronę do skutecznego pozycjonowania.


Jak wygląda skuteczne SEO, czyli kilka słów o tym, co możemy dla Ciebie zrobić w Szczecinie


Bardzo często zdarza się tak, że właścicielom stron wydaje się, że wszystko jest w porządku, jednak często są nieświadomi błędów wiążących się z ich witrynami. Profesjonalna agencja pozycjonująca wdrożą specjalne działania, które będą mieć taki skutek, że notowania Twojej witryny znacznie się podniosą.


Stworzymy listę kluczowych dla Twojej branży fraz.

Nasze zaplecze Obecnie liczy już ponad 1000 domen. Są one oczywiście bardzo wartościowe zgodnie z wymaganiami Google, dlatego też możesz się podziewać bardzo silnego link buildingu.

Na rezultat w przypadku naszej firmy, potrzeba koło 3-4 mies.

Jest to minimalny czas, jaki pozwala na zbudowanie mocnego zaplecza i co za tym idzie - podniesienia pozycji na liście wyszukiwań Google.


Na początek wykonamy audyt SEO będący zbiorem zaleceń związanych z tym, co uefektywnić, by programy Google, czyli tak zwane roboty mogły zacząć odczytywać ją jako witrynę wartościową.

Sprawi to, że pozycjonowanie stanie się maksymalnie skutecznie.


Optymalizacja to konieczność. Tylko te strony, które spełniają wymagania Google, są w stanie znaleźć się w topach na pierwszej stronie.


Pomoc ze strony profesjonalistów pozwoli na optymalizację kodu HTML witryny. Przygotowane zostaną też treści, które również zostaną odpowiednio zoptymalizowane (nagłówki, słowa kluczowe w odpowiednim natężeniu etc.), funkcjonowanie witryny zostanie usprawnione pod względem technicznym (szybkie ładowanie, brak błędów na witrynie), ustalona odpowiednia jej struktura poprzez podział na podstrony. Witryna zostanie też przygotowana w wersji przeznaczonej dla urządzeń mobilnych, zdobyte zostaną linki z innych witryn (kupno linków, artykuły na blogach, katalogi firm sponsorowane, współpraca z silnymi portalami, a także szeptanki).

Czasem mamy do czynienia z sytuacją, gdy Klient sam pozycjonuje swoją witrynę. Nawet jeżeli ma to pozytywny skutek w postaci wzrostu pozycji, należy pamiętać fakt, że aktualizuje algorytmy. Niektóre z update'ów są mniej inwazyjne, inne z kolei są już poważniejsze i mogą zaskutkować spadkami witryn o wiele pozycji.


Jeśli nie chcesz spaść, oddaj sprawę w ręce fachowców.


Kryteriów, które brane są pod uwagę w przypadku oceniania wartości strony jest aż 200.

Da się podzielić je na dwie najważniejsze grupy. Należą do nich czynniki powiązane z treścią znajdującą się na danej stronie oraz czynniki odpowiadające za popularność strony w sieci.

Jeśli wszystko, czego wymaga Google zostanie wypełnione, masz zapewnioną pozycję na szczycie wyszukiwarki.

Wiedz jednak, że nie da się tego osiągnąć bez pomocy profesjonalistów. Nasi zaufani Klienci dzięki powierzeniu nam swoich witryn w dużym stopniu poprawili obroty swoich przedsiębiorstw.


W przypadku większości firm miesięczny obrót podniósł się nawet o 70 procent. Możesz do nich dołączyć.


Naprawimy każdy błąd na stronie Twojej firmy, zrobimy porządek po działaniach poprzedniej agencji. Sprawimy, żeby ponownie była atrakcyjna dla Twoich klientów.

Dane agencji:

SEOMOOD sp. z o.o. sp.k. Pozycjonowanie stron Szczecin

Niemcewicza 26/415 IV piętro

71-520 Szczecin

Telefon: 736090601

E-mail: biuro@seomood.pl

mapa:

SEOMOOD pozycjonowanie stron Szczecinsprawdź https://www.google.com/maps/place/SEOMOOD+sp.+z+o.o.+sp.k./@53.4449759,14.5511083,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47aa09d0e40e35b9:0x72c55f37fc106ac!8m2!3d53.4449759!4d14.553297Przygotuj się na to, że po kilku miesiącach współpracy z nami, kiedy, gdy znajdziesz się w top10, możesz, iż otrzymywać kilkanaście, a niewykluczone, że nawet kilkadziesiąt telefonów.


Jeśli więc czujesz, że Twoja firma obecnie nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, SEO może być najlepszym rozwiązaniem. Wypróbuj nas, a nie będziesz żałować.


Co jeszcze należy wiedzieć o SEO...


Aby utrzymać wysokie pozycje koniecznością jest kontynuowanie działań już po osiągnięciu szczytów wyszukiwarki.

Wielu przedsiębiorców sądzi, że pozycjonowanie jest jednorazową czynnością. Nie istnieje też uniwersalny sposób na zdobycie wysokich pozycji.


Modyfikacje w wynikach wyszukiwańdzieją się praktycznie bez przerwy. Google nieustannie przeprowadza aktualizacje w algorytmach, natomiast konkurencja nie śpi i również próbuje dostać się jak najwyżej.


Nikt nie wie wszystkiego algorytmu Google i tego, jak funkcjonuje.

SEO to ciągłe testowanie i obserwacja. W związku z tym, jeśli chcesz trafić na pierwszą stronę i na niej pozostać, musisz mieć świadomość, iż pozycjonowanie to proces, który wymaga ciągłej kontynuacji.


My z kolei chcemy współpracować z Tobą jak najdłużej. Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych Klientów - zadzwoń.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz